YENİ UYGULAMA

Sevgili Faces ziyaretçisi


Bu blogda yeni bir uygulama başlamıştır. Eli kalem tutan herkes davetlidir. Bir fotoğraf seçiniz -blogdaki herhangi bir fotoğraf olabilir bu- o fotoğraftan bir insan seçiniz -fotoğraftaki herhangi bir insan olabilir bu- hangi insanı seçtiğinizi belirtiniz ve fotoğrafın çekildiği anda aklından neler geçtiğini onun ağzından yorum kısmına yazınız. Daha sonra ben onları fotoğrafın altına yapıştırayım.Haydi arkadaşlar piste lütfen! Biz biliyor muyuz da oynuyoruz!21 Ocak 2011 Cuma

Friends Forever


pln dedi ki:
sevgilisinin elini tutmus kiz: "hayir manitayla bir romantik pozumuz olsun dedik bu iki deli gelip karenin ortasina oturdu. oturdunuz tamam bari fikirdamadan durun di mi? olur mu..fikir fikir kaynattilar bee..aman yaaa cek de bitsin bu kabus:)"
5 yorum:

 1. sevgilisinin elini tutmus kiz: hayir manitayla bir romantik pozumuz olsun dedik bu iki deli gelip karenin ortasina oturdu. oturdunuz tamam bari fikirdamadan durun di mi? olur mu..fikir fikir kaynattilar bee..aman yaaa cek de bitsin bu kabus:)

  YanıtlaSil
 2. hahahah güzel...
  insanın gördüğünü değil görmek istediğini gördüğünü bir kere daha ispatlayan güzel bir örnek oldu bu...
  sorun şu ki o kız sevgilisinin elini tutmuyor, elleri cebinde, erkek kendi ellerini o şekilde tutmuş :))))))

  YanıtlaSil
 3. megersem o benim sevgilimmis:P
  blog sablonu olmamis bi ayar cekmek lazim..

  YanıtlaSil
 4. Farkındayım, tek derdim fotoğrafları daha büyük yapabilmekti, çok detaylı tarıyorum, insanların yüzlerine tek tek zoom yapılabilecek şekilde, ama buraya aktarırken küçültmek zorunda kalıyordum başka türlü sığmıyordu çünkü. ama şimdi tam istediğim gibi oldu. olmuş di mi?

  YanıtlaSil
 5. supper olmus, aferim:)

  YanıtlaSil